top of page

KAS MĒS ESAM?

Azeron ir Ventspilī bāzēts inovatīvu, ergonomisku videospēļu aksesuāru ražotājs. Visvairāk klientu ir no ASV, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Kanādas, Japānas un Austrālijas. Tāpēc darbs Azeron komandā ir ļoti dinamisks un aizraujošs.​ Katrs produkts tiek izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma, ražojot detaļas ar vairāk kā 100 uzņēmuma īpašumā esošajiem 3D printeriem, un pēc tam saliekot ar rokām. Daudzi uzņēmuma klienti ir arī pasaulē pazīstami spēlētāji, jūtūberi ar tūkstošiem un miljoniem sekotāju.

Esam par elastīgu darbu laiku un ticam, ka katram darbiniekam piemīt unikālas īpašības, kuras ir jāspēj ieraudzīt un vispareizāk izmantot, lai kopā sasniegtu vēl jaunas virsotnes.

3.png

Komandas darbs

Visaugstāk mēs vērtējam izcili padarītu komandas darbu. Mums ir svarīgi Tev atrast visatbilstošākos darba pienākumus un komandu, kura Tevi atbalstīs un palīdzēs augt kopā.

1.png

Mīlestība pret darbu

Mūsu komandā strādā vairāk kā 90+ izcili motivēti darbinieki, kuri ar lepnumu var teikt, ka viņi mīl to, ko dara. Ikviens mūsu produkts tiek ar visaugstāko rūpību un kvalitāti izstrādāts, lai mūsu fani varētu baudīt mīļākās videospēles.

2.png

Mūžīgais dzinējs

Vai esi enerģijas un ideju pārpilns tāpat kā ikviens Azeron komandā? Tad šī ir Tava īstā vieta. Azeron komandā ikviens ir gatavs realizēt vistrakākās idejas un nākt ar savu iniciatīvu, lai kopā sasniegtu visaugstākos mērķus.

Azeron komanda lepojas ar to, ka nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam darbiniekam ar iespēju attīstīt savu talantu radošā, atbalstošā un dinamiskā vidē. Ikviens darbinieks tiek pieņemts darbā, neņemot vērā dzimumu, vecumu, rasi, tautību, reliģisko pārliecību, fizisku vai garīgu invaliditāti, ģimenes stāvokli, seksuālo orientāciju vai piederību kādai sociālajai grupai.

APBALVOJUMI

  • Ņujorkā bāzētā biznesa mediju zīmola "Fast Company" veidotajā 2024. gada pasaules inovatīvāko uzņēmumu topa Gaming sektorā ieņemta 10. vieta līdzās tādiem grandiem kā Epic Games, Activision Blizzard, Nintendo u.c.;

  • Esam saņēmuši "The Red Jackets" balvu kā uzlecošā eksporta zvaigzne;

  • Patentu valdes organizētajā konkursā „Gada preču zīme 2020” saņemta LTRK speciālbalva;

  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ventspils biznesa inkubatora gada balvā “Veiktspēja” saņemts apbalvojums “Efektivitātes ieviesējs” (2020);

  • Konkursā “E-komercijas zvaigzne 2021” izcīnīts Grand Prix, esam atzīti, kā labākais Latvijas e-komercijas uzņēmums Latvijā;

  • Uzvara konkursa “Eksporta un inovācijas balva” kategorijā “Eksporta jaunpienācējs”.

51752612558_69c462521b_k.jpg

Ticam, ka panākumu atslēga ir bijis mērķtiecīgs komandas darbs, sirsnība pret katru klientu un vēlme paspert papildus soļus, lai darītu nevis labi, bet izcili!

ĢIMENEI DRAUDZĪGA DARBAVIETA

Visa Azeron komanda lepojas, ka 2022. gadā esam ieguvuši statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta", kas ir lielisks pierādījums visas komandas ilggadējam, neatlaidīgajam darbam būt atvērtiem ikvienam, sirsnīgiem, citādākiem un vienlaicīgi mūsdienīgiem un radošiem, lai sasniegtu arvien jaunas virsotnes.

GDD_Logo_RGB.jpg

PAR MUMS RUNĀ

Meta-facebook-New-Logo.png
0828_forbes-logo_650x455.jpg
Delfi_RGB.png
logo.png
download (4).png
Untitled design (48).png
TVNET_logo.png
download (2).png
download (3).png
unnamed (2).jpg
ventspils logo.png
IR_logo_caurspidigs_fons_1200x630px-01.png
s8PmZHHi_400x400.png
logo-2.png
bottom of page