PAR AZERON

Visvairāk klientu ir no ASV, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Kanādas, Japānas un Austrālijas. Tāpēc darbs Azeron komandā ir ļoti dinamisks un aizraujošs.​ Katrs produkts tiek izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma, ražojot detaļas ar vairāk kā 85 uzņēmuma īpašumā esošajiem 3D printeriem, un pēc tam saliekot ar rokām. Daudzi uzņēmuma klienti ir arī pasaulē pazīstami spēlētāji, jūtūberi ar tūkstošiem un miljoniem sekotāju.

Esam par elastīgu darbu laiku un ticam, ka katram darbiniekam piemīt unikālas īpašības, kuras ir jāspēj ieraudzīt un vispareizāk izmantot, lai kopā sasniegtu vēl jaunas virsotnes.

3.png

Komandas darbs

Visaugstāk mēs vērtējam izcili padarītu komandas darbu. Mums ir svarīgi Tev atrast visatbilstošākos darba pienākumus un komandu, kura Tevi atbalstīs un palīdzēs augt kopā.

1.png

Mīlestība pret darbu

Mūsu komandā strādā vairāk kā 80 izcili motivēti darbinieki, kuri ar lepnumu var teikt, ka viņi mīl to, ko dara. Ikviens mūsu produkts tiek ar visaugstāko rūpību un kvalitāti izstrādāts, lai mūsu fani varētu baudīt mīļākās videospēles.

2.png

Mūžīgais dzinējs

Vai esi enerģijas un ideju pārpilns tāpat kā ikviens Azeron komandā? Tad šī ir Tava īstā vieta. Azeron komandā ikviens ir gatavs realizēt vistrakākās idejas un nākt ar savu iniciatīvu, lai kopā sasniegtu visaugstākos mērķus.

Azeron komanda lepojas ar to, ka nodrošina vienlīdzīgas iespējas ikvienam darbiniekam ar iespēju attīstīt savu talantu radošā, atbalstošā un dinamiskā vidē. Ikviens darbinieks tiek pieņemts darbā, neņemot vērā dzimumu, vecumu, rasi, tautību, reliģisko pārliecību, fizisku vai garīgu invaliditāti, ģimenes stāvokli, seksuālo orientāciju vai piederību kādai sociālajai grupai.

Untitled design (47).png

APBALVOJUMI

  • Esam saņēmuši "The Red Jackets" balvu kā uzlecošā eksporta zvaigzne;

  • Patentu valdes organizētajā konkursā „Gada preču zīme 2020” saņemta LTRK speciālbalva;

  • Konkursā “E-komercijas zvaigzne 2021” izcīnīts Grand Prix, esam atzīti, kā labākais Latvijas e-komercijas uzņēmums Latvijā.

Ticam, ka panākumu atslēga ir bijis smags komandas darbs, sirsnība pret katru klientu un vēlme paspert papildus soļus, lai darītu nevis labi, bet izcili!

PAR MUMS RUNĀ

logo.png
download (4).png
Delfi_RGB.png
download (3).png